Bajanówka

Bajanówka jest nowym, całorocznym Centrum Gościnno- Konferencyjnym, położonym między Elblągiem, a Nowym Dworem Gdańskim, w miejscowości Jazowa nad rzeką Nogat. Rzeka Noga połączona z Kanałem Elbląskim, w bliskiej odległości kilkunastu kilometrów od mierzei wiślanej.

Zobacz mapkę dojazdową

Na obszarze 2 ha znajduje się nowo wybudowany pensjonat wyposażony w pokoje 2-4 osobowe z łazienkami, salę konferencyjną oraz w pełni wyposażoną kuchnię. Specjalnie dla miłośników sportów wodnych stworzyliśmy bazę sportów wodnych organizujemy obozy sportowe, szkolenia firmowe, integracyjne, biznesowe, spływy, przyjęcia, a nasi  goście mają do dyspozycji łodzie motorowe, rowery wodne, łódki. Jest to wspaniałe miejsce dla ludzi ceniących spokój na łonie natury, jak również dla ludzi chcących doświadczyć nowych wrażeń sportów wodnych tj. wakeboard, kitesurfing … Zapraszamy wszystkich chcących skorzystać z naszych atrakcji, jak również osób chcących wynająć pokoje weekendowo lub tygodniowo.

Zobacz naszą ofertę

Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie. Słyniemy z gościnności, udanych sprawdzonych imprez tematycznych i smacznej domowej ekologicznej kuchni. Wszystkie produkty pochodzą z własnej ekologicznej uprawy warzyw i owoców.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!Bajanówka @ 2017