Bed & Breakfast

O Nas

Osada Bajanówka

Na obszarze 2 ha znajduje się nowo wybudowany pensjonat wyposażony w pokoje 2i 3osobowe z łazienkami, salę konferencyjną oraz w pełni wyposażoną kuchnię. Na terenie posesji znajduje się wiata z miejscem na grilowanie, boisko do piłki siatkowej, plac zabaw dla dzieci oraz stół do pimponga. Jest to wspaniałe miejsce dla ludzi ceniących spokój na łonie natury, jak również dla ludzi chcących doświadczyć nowych wrażeń sportów wodnych t.j. wakeboard, kitesurfing w niedalekiej okolicy np. Kadyny.

Jest to idealna baza wypadowa do ciekawych miejsc turystycznych takich jak: Gdańsk, Malbork, Frombork, Mierzeja Wiślana ….

Obiekt znajduje się w bliskiej odległości od rzeki Nogat.

Zapraszamy wszystkich chcących skorzystać z naszych atrakcji, jak również osób chcących wynająć pokoje weekendowo lub tygodniowo.

„Zawsze uwielbiam zatracać się w otchłani spokoju o poranku”
- Richard Mile -

Komfort. Styl. Relaks

Darmowe Wi-fi

Darmowy parking

Ekspres do kawy

Atrakcje turystyczne

Sporty wodne

Wyśmienite swojskie jedzenie

Taras i ogród

Transport lotniskowy

Senior couple relaxing by the sea on sunny day

Danusia i Zbyszek

Poznaj swoich gospodarzy

Od wielu lat prowadzimy nasz pensjonat z pełnym zaangażowaniem i pasją. Z wielkim poświęceniem uprawiamy nasze pola i ogród, aby serwować wam jak najzdrowsze i smaczne potrawy domowej i ekologicznej kuchni. Jesteśmy  towarzyscy, ale umiemy uszanować  Państwa potrzebę wyciszenia i relaksu. Priorytetem jest wygoda i komfort naszych odwiedzających. 

Zapraszamy!

Gdzie Nas Szukać ?

Setki Zadowolonych Klientów

Zarezerwój na Booking.com